ART / Lithographs / Litograph in colors 12837067
nr 1283 7067
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
C Göran Karlsson (b. 1944), Sweden. Signed, numbered 41/150. Sheet: 71x50 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 41/150. Bladets mått: 71x50 cm
C Göran Karlsson, born 1944, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1500
SEK 1300
Monday October 21 2019
at 18:37:21
1.000 kr
1.200 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik
C Göran Karlsson
Read more about C Göran Karlsson